Dnia 01.07.2021r. podopieczni ŚDS Strzelin uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym w Bielawie z okazji 25 lecia istnienia ośrodka. Z tej okazji odbyła się msza święta celebrowana przez ks. biskupa Marka Mendyka. Podczas festynu poczęstowano wszystkich pysznym tortem, następnie odbył się koncert znanego wokalisty Szymona Wydry. Wszyscy z dobrymi wspomnieniami wrócili do swoich domów.
- Szczegóły
- Autor: Wojciech Kasperkiewicz
- Odsłon: 142
Dnia 17.06.2021r uczestnicy ŚDS Strzelin wybrali się na jednodniową wycieczkę do Wojsławic. Podczas niej podopieczni zwiedzili Arboretum, położone 50 km od Wrocławia w którym zgromadzono największą w Polsce kolekcję rododendronów, a także imponujące okazy innych gatunków krzewów, drzew i kwiatów. Podczas spaceru widoki i zapachy zapierały wszystkim dech w piersiach.
- Szczegóły
- Autor: Wojciech Kasperkiewicz
- Odsłon: 157
W dniach 14 i 17 . 05.2021 odbyły się w Ośrodku warsztaty florystyczne. Podczas nich podopieczni uczyli się jak układać kompozycje ze sztucznych kwiatów. Te kolorowe dzieła będą doskonałym prezentem z okazji zbliżającego się Dnia Matki.
- Szczegóły
- Autor: Wojciech Kasperkiewicz
- Odsłon: 154
Nasi uczestnicy brali udział w konkursie on-line pt. "Miłość nie jedno ma imię" zorganizowanym przez ŚDS Żmigród. Z przyjemnością informujemy , że nasz podopieczny pan Dariusz został wyróżniony za piosenkę Sanah "Ale jazz". Natomiast w konkursie plastycznym zwyciężyła praca pt. "Drzewo", naszego uczestnika, pana Marka.
- Szczegóły
- Autor: Wojciech Kasperkiewicz
- Odsłon: 144
W związku ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi, pracownicy Ośrodka jak co roku przygotowali paczki dla uczestników.
- Szczegóły
- Autor: Wojciech Kasperkiewicz
- Odsłon: 144