W dniu 19.05.2026 uczestnicy wyjdą na Eko Festiwall w Strzelinie, który odbędzie się w Parku Miejskim.
- Szczegóły
- Autor: Agnieszka Dańczak
- Odsłon: 66
W dniach 12 i 13.05.2026 odbędą się wyjścia do Biblioteki Miejskiej w Strzelinie na spotkania z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.
- Szczegóły
- Autor: Agnieszka Dańczak
- Odsłon: 61
W dniu 06.05.2026 odbędą się w naszym Ośrodku warsztaty z motylami egzotycznymi.
- Szczegóły
- Autor: Agnieszka Dańczak
- Odsłon: 66
W każdy piątek, odbywają się wyjścia uczestników na zajęcia jogi.
- Szczegóły
- Autor: Agnieszka Dańczak
- Odsłon: 70
W każdy piątek, w ramach zajęć odbywają się cykliczne wyjścia uczestników na zajęcia jogi.
- Szczegóły
- Autor: Agnieszka Dańczak
- Odsłon: 72